Nasze usługi

Wspieramy lokalną Polskę!

Badania dla uczelni wyższych

Wywodzimy się ze środowiska uniwersyteckiego, zajmujemy się dydaktyką i pracą naukową, więc doskonale rozumiemy jej specyfikę. Od wielu lat prowadzimy własne projekty akademickie, najpierw dzięki grantom z Komitetu Badań Naukowych, następnie - Narodowego Centrum Nauki, a ostatnio - Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki MNiSW. Wielokrotnie uczestniczyliśmy również w międzynarodowych przedsięwzięciach badawczych. Wiemy, na czym polega proces badawczy i jakie czynniki decydują o jego powodzeniu. Nigdy nie realizujemy badań naukowych w sposób czysto komercyjny, nie uznajemy żadnych półśrodków i zawsze wykonujemy wszystkie wymagane procedury. Naszą ofertę kierujemy do szkół wyższych i badaczy, reprezentujących różne dziedziny nauki. Od lat wspieramy realizację badań z zakresu nauk społecznych, ekonomicznych, medycznych lub technicznych. Z naszych usług korzystało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz takie uczelnie, jak np. Uniwersytet Warszawski, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Politechnika Opolska, Politechnika Radomska, Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie czy Wyższa Szkoła Europejska im. ks. J. Tischnera w Krakowie.

Jeśli realizują Państwo projekty badawcze w swojej dziedzinie wiedzy, zapraszamy do współpracy. Jesteśmy w stanie wesprzeć Was na różnych etapach procesu badawczego: przygotujemy kosztorys, skonstruujemy lub zaadaptujemy narzędzia badawcze, wylosujemy próbę, przeprowadzimy badania terenowe, przygotujemy bazę danych i wykonamy obliczenia.

© 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Mapa strony

Wykonano w: avangardo.pl

X Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.