Aktualności

Najnowsze informacje o LBS i lokalnej Polsce

czytaj więcej Polska w pigułce Ułatwienia dla klientów MUW w Radomiu

Zakończył się remont radomskiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Koszt tego przedsięwzięcia wyniósł blisko 800 tys. zł.

11 kwietnia 2017 r.

czytaj więcej
czytaj więcej Polska w pigułce Powołano stowarzyszenie PTO

Burmistrzowie trzech gmin: Brwinowa, Milanówka i Podkowy Leśnej podpisali akt założycielski Stowarzyszenia Podwarszawskie Trójmiasto Ogrodów. To wydarzenie jest kolejnym krokiem na rzecz zacieśniania ich kilkuletniej ...

10 kwietnia 2017 r.

czytaj więcej
czytaj więcej Polska w pigułce Nie dla podziału gminy

Zakończył się strajk głodowy mieszkańców gminy Dobrzeń Wielki przeciw przyłączeniu kilku sołectw do Opola. Z protestującymi ma spotkać się minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak.

07 kwietnia 2017 r.

czytaj więcej
czytaj więcej Polska w pigułce Kraków stawia na przedsiębiorczość

Rada Miasta Krakowa uchwaliła program wspierania przedsiębiorczości i rozwoju gospodarczego, adresowany do małych i średnich przedsiębiorstw, w tym start-upów.

06 kwietnia 2017 r.

czytaj więcej
czytaj więcej Polska w pigułce Spór o powiększenie Ostrołęki

Urząd Miasta Ostrołęki prowadzi konsultacje społeczne w sprawie przyłączenia kilku sołectw, należących do sąsiedniej gminy Rzekuń. Przeciwko zmianie granic ostro protestują mieszkańcy i samorządowcy Rzekunia. ...

06 kwietnia 2017 r.

czytaj więcej

  12 ...  

© 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Mapa strony

Wykonano w: avangardo.pl

X Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.